RPG: Life in Seattle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Fri Jul 06, 2018 10:51 pm
Jen zamručí. Nejdří by jsme ale museli bratra dostat z domu nebo ho fakt zakopat někde. Zasměje se. Když ji setře rajčatovou omáčku, tak se pousměje a kouše dál. Tak na co budu lhát? zeptá se ho a pozvedne obočí. Je ráda, že to vidí stejně jako ona. Aspoň má lepší pocit, když to slyší. To teda ne. Zakroutí hlavou. Tamto bylo fajn, ale tohle už ne. Žádný plácání nebude. Zamručí nespokojeně. To je v pohodě. Je ráda, že ženský nemají takovýhle problémy. A ani po ránu. Není to na nich vidět. Děkuje za to bohu, jenže nadruhou stranu jsou tu hlrší nepříjemnosti, které musí ženy za život absolvovat. Nedá jí to. Položí půlku nedojedeného kousku a vejde potichu do koupelny. Nechá na zem spadnout košili i spoďáry a vejde za ním. Rukama mu přejede od ramen po zádech nám boky a pak mu vjede rukama přes boky až na břicho, vyjede až na jeho hrudník a pomalu znovu jede dolů.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Fri Jul 06, 2018 11:05 pm
Tvůj bratr neopouští byt nebo co? Uchechtne se, to se mu nechce věřit. Notak Seattle není zrovna NYC ale je to dost velké město, abys se tu dalo podnikat spoustu věcí. Aspoň vím že nelžeš pravda aspoň jedna dobrá zpráva. Usměje se a přikývne. Jak jinak, přece jen tohle co chtějí zkusit se musí zakládat na pravdě a upřímnosti. Tak mě nezlob a já nebudu mít to nutkání. A věř že se to bude nabalovat, jasné? Odpoví jí ledově klidným hlasem. To může být ráda není to fakt nic příjemného, opravdu ne. Zapírá se pěstmi o dlaždičky ve sprše a trochu sebou cukne při jejím doteku. Kylie.... Zamručí varovným tónem a prudce se otočí a ji natiskne na dlaždičky, ruce jí pevně semkne nad hlavou jednou rukou a druhou jí položí a tvář. Jestli budeš pokračovat, neudržím se a budu si tě muset vzít znovu. Teď a tady. Mručí jí hlubokým hlasem u ucha a trochu víc stiskne její ruce co jí uvěznil, a také se natiskne svým tělem na její. A věř že to nebude něžné milování jako předtím v posteli nebo na gauči. Tohle by bylo divoký a rozhodně by mě potom donutili vystěhovat se. Políbí jí dlouze a hluboce. Ruce jí pustí a po polibku od ní poodstoupí. Musí přece mít nějakou sebekontrolu.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Fri Jul 06, 2018 11:20 pm
Ale jo. Není zas tak často doma, ale náhoda je blbec. Víš, asi by nebyl rád, kdyby mě s tebou viděl někde si užívat po našem domě. Zasměje se tý představě. Prý dobrá zpráva. Jen nad nim protočí oči a vydechne si. Prostě to neuděláš ani tak, ani tak. Furt si bude tvrdit to svoje. Prostě jí neublíží, nebo pak teprve uvidí. Stejně takovým tónem hlasu mu odpověděla ona jak on. Nehtěla ho vylekat, jenže to je teď už jedno. Sama se lekne, když se prudce otočí a donutí jí zvednout ruce. Kousne se při tom jenom do rtu, aby nezakřičela tím, jak se lekla. Celou jí napadne husina po tom co ji zašetá do ucha. Sjede očima jeho tělo, který se na ní natlačí a potutelně se usměje. Při nejhorším půjdeš bydlet jako můj kamarád k nám. Pokrčí rameny. A já vážně ráda, když říkáš moje jméno. Zašeptá mu do rtů, když se na něj znovu natiskne. Ale tak já tě tu nechám. Pokrčí ledabyle rameny, když se od něj odtáhne a jde tedy pryč ze sprchy.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Fri Jul 06, 2018 11:27 pm
Proč by nebyl rád? Nesmíš si snad vodit společnost do vlastního domu? Zasmějes e se tomu. Přece to nemůže myslet vážně, vždyť i její bratr určitě není svatoušek. Je vidět jak mě ještě neznáš, ale poznáš hodně brzy. Nechce jí ublížit, není ten typ chlapa, ale nenechá se ani provokovat, zná svoje limity. Sjíždí jí pohledem, přece jen je před ním nahá. Je chlap, neodolá. Notak kdo by odolal, je si jistý že i spousta holek by si dala říct. Jako kamarád, jistě. To by nevydrželo dlouho. Zamručí a nepřestává jí sledovat. Jen přikývne na její poznámku o jméně a podívá se za ní jak leze ze sprchy. Kurva ... do prdele... Bouchne dlaní do dlaždiček, vydá se za ní a než stihne cokoliv namítat zvedne ji ze země a posadí na pračku. Ihned jí hladově líbá na rty. Varoval jsem tě. Zamručí do polibků.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Fri Jul 06, 2018 11:43 pm
Jen si povzdychne. To je složitý tohle. Zakončí to tímhle, nechce to řešit. Jen přivře varovně oči. Nebude se s ním už hádat. Na co to bude řešit, když se stejně nedoberou konce. Zavrtí hlavou a olízne si rty. No však ano. Přes den kamarád a v noci kamarád co taky rád. Mrkne na něj a pak se zatváří trochu svůdně no nakonec se usměje. Trochu sebou cukne, když uslyší ránu za sebou, proto se otočí, jenže to už sedí za pračce. Zachichotá se do polibků. Začne mu je hladově okamžitě oplácet. Rukou mu zajede do vlasů a zatahá ho za ně. Já vím, že jo. Zamumlá mu do rtů a obmotá kolem jeho pasu nohy. Není si tak úplně jistá, jestli tuhle jeho dravost dnes ještě zvládne, ale tak udělala si to sama. Vyprovokovala ho, proto nic nenamítá a znovu se mu poddává.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Fri Jul 06, 2018 11:53 pm
Kamarád taky rád, kamarádku na lehátku připoutanou k opěrátku. Pronese s úšklebkem na rtech a zasměje se. Všiml si jak sebou cukla, ale potřeboval si ulevit. I jinak než před chvílí. Pevně jí svírá za stehně a druhou ruku má na jejím boku. Bože ani nevíš jak bych tě chtěl.... řekne jí tiše do rtů ale nakonec se po odtáhne a sevře pevně čelist až mu z toho zaskřípají zuby... Ale vím že jsi toho měla dost a nejsem hajzl a ani neandrtálec, abych tě takhle zneužil. ... Francouzsky ji políbí a přejede prsty po vnitřní straně jejího stehna až nahoru na její krk a dívá se jí do očí. ...Takže si tě nezapřu o dlaždičky a neudělám to co chci. Místo toho se teď spolu najíme, polkne hlasitě a zavře oči ... zahrajeme si klidně nějakou hru jestli chceš, vezmu tě uložím do postele, dám si další ledovou sprchu a pak se k tobě přidám. Koukne se na ní. A ráno se uvidí. Sleduje její tvář a přejede si ve vlasech rukou.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 12:07 am
Hmmm, to by taky nebylo špatný. Zasměje se a prohrábne si vlhký vlasy. Ani nevíš, jak chci, aby jsi znovu říkal moje jméno. Zavrní mu do ucha. Když se odtáhne, tak se na něj dost zmateně podívá. Já se od tebe ale ráda nechám zneužít. Zazubí se na něj. Polibek prodlouží a pak vydechne, když se odtáhne. Otřepe se. Nemá tenhle zvuk zubů ráda. Pobaveně se jí roztáhnout koutky do úsměvu, zahákne si nohy do sebe a rukama se zapře o místo ještě za ní. Jak těžký je tohle říkat? Zeptá se ho zvědavě a pozvedne obočí. Hmm. Nevím kdy budu muset domů. Na ráno bych nespoléhala. Pokrci rameny a seskočí na nohy. Ale tak jak chceš. Mykne rameny a přejde k němu. Když ti ledová sprcha stačí. Uchechtne se a přejede mu prstem od hrudníku po podbřišek jen nehtem. Pak jde k oblečení co tam má na zemi a sáhne pro ručník, aby se utřela. Začne se utirat a pak si sáhne pro košili i spodky.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 12:18 am
Vážně? A v jaké souvislosti bych to jméno měl říkat, Kylie? Usmívá se a sjede ji pohledem od hlavy až k patě. Já vím že se ráda necháš zneužít, vidím a cítím to. Polkne a sjede pohledem dolu po jejím těle. Vážně se hodně drží aby jí neukázal co za typ člověka je, ale bože už to dělali čtyřikrát a jednou z toho ve vaně, musí být dost rozbolavělá. Kurevsky těžký. Nemáš nejmenší zdání jak hrozně těžký je ti to říct. Dívá se jí raději do očí. Fajn však víš kde jsou dveře až budeš chít odejít. Usmívá se na ni. Tenhle přístup se mu líbí. Víš že nestačí a že nepomáhá. Oklepe se když cítí její nehet. Kyliee.... zavrčí a zavře oči... nemuč mě. Snažím se být za gentlemana. Podívá se na její ohnuté tělo jak se shýbá pro oblečení a zamručí. Jen ji přejede rukou po zádech a když se narovná stoupne si tak aby byla zády natisknutá na jeho předek. Cítíš to? Hmmm? Za to můžeš ty Obmotá jí ruku kolem těla a záměrně jí na sebe ještě víc natiskne. A estli se hodně rychle neoblíkneš tak to doopravdy nevydržím.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 12:32 am
Chci, aby jsi si moje jméno vybavil pokaždé s tím co děláme. Uculí se na něj. Aby když uslyšíš moje jméno si vzpomněl, jak moc jsme si užívali a pocítíš znovu touhu. Řekne mu pěkně tak, jak chce aby to bylo. Už to na sobě pociťuje, proto si není jistá, jak by tohle další kolo vydržela, no nedává to na sobě znát. Pobaveně se usměje, když vidí, že ji snad poprvé při mluvení kouká do očí. To tedy vidím. Usměje se víc. A taky se mi poprvé koukáš do očí. Zasměje se a prohrábne si vlasy. Jo, to teda vím. Pokýve hlavou Nechce ukázat, že ji to zmáhá a taky, že je dost už unavená. Připadala by si pak slabě. No jistě. Vím to. Usměje se. Jen spokojeně přivře oči, když slyší co je jméno. Baví jí to. Ano, pane tajemný. Nechám toho. Řekne a zvedne ruce do vzduchu, že se vzdává. Když ho ucítí za sebou, tak se ostře nadechne. Když ji na sebe víc natiskne, tak polkne. Nic neříká, než ji znovu upozorní, aby se oblékla. Já bych velmi ráda, jenže mě držíš a docela pevně. Zahihňá se potichu a čeká až ji pustí.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 12:41 am
Neboj se jinou s takovým jménem neznám myslím že nebude problém si to spojit s tebou a tímhle vším. Uchechtne se, zavrtí nad ní hlavou. Vlastně ani neví kolik jí je, bože jak hluboko klesl. Možná mu to řekla ale fakt si to už nepamatuje. Je mu jasné že musí být slušně rozbolavěná, byla doba kdy by mu to bylo jedno a prostě by dělal co chtěl ale takhle. Kdepak. Má už nějaký mozek i jinde než mezi nohama. Koukám protože kouknout se dolu budu se tam chtít zabydlet. Ušklíbne se na ní. On má energie docela dost, alespoň co se jeho kamaráda dole týká, ten podle všeho má nutkání jít do pozoru co každou chvíli a už to začíná být dost trapný, To bych ti radil. Přikývne a tiskne ji pořád k sobě jednu ruku má usídlenou přes její hruď a druhou na stehnech. Nebo víš co, změna plánu žádné oblíkání nebude. Zvedne ji do náruče a nese jí do obýváku na pohovku, kde se usadí a jí si nechá v klíně. Pěkně budeš tady a budeš trpět stejně jako já. Usměje se trochu ďábelsky. Dva můžou hrát tuhle hru, pomyslí si a nechává ji u sebe v klíně. Prstem jí jezdí po vnitřní straně stehna. Dáš si ještě něco k jídlu, Kylie? Zamručí jí do ucha.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 12:52 am
To ràda slyším. Uculí se na něj. Nechce, aby na ní jen tak zapomněl, proto mu to tlačí do hlavy. Zasměje se nad jeho poznámkou k zabydlení. Žádné zabydlování nebude. Zazubí se a zakroutí hlavou. Nechává se stále držet. Nevadí jí to. Naopak se jí to i líbí. Ale tak nechce ho provokovat, jinak by ráno nejspíš ani nevstala. Cooo..?Zmateně se zatváří a zamrká. Vypískne hned, když ji zase vezme do náručí. Posadí se mu na klín a dost zmateně se na něj podívá. Tak se obleč, já se obleču taky a nikdo trpět nebude. Pokrčí rameny. Trochu nebo spis hodně i děsí ten jeho smích. Okamžitě se otřese, když ji začne jezdit prstem, tam kde jezdí. Trhavě se nadechne. Já už asi hlad nemám. Trochu se zakoktá. Rychle vstane a jde rychle do ložnice. Dobrou. Zavolá na něj cestou. Skočí do postele, přikryje se a snaží se se uklidnit. Zhluboka dýchá.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 12:58 am
Jen jí přikývne a neodpustí si úsměv na tváři. Nebude? Škoda já jsem dobrý nájemník. Zasměje se a vidí že je ráda že jí drží u sebe a v náruči. Jemu je to taky dost pohodlné. Jaképak coo? Směje se. Jenže já změnil názor nechce se mi se oblékat. Zavolá za ní když jí vidí utíkat pryč do ložnice a směje se tomu.. Zase tak děsivý smích nemá.Ale co když mám hlad já. Usmjěe se a jde za ní. V obýváku zhasne nechá jen rozsvícenou lampičku na stolku. Vklouzne pod peřinu k ní a za pas si ji přitáhne. Hej. Políbí ji na rameno. Víš že bych neudělal nic s čím bys nesouhlasila že jo? Chytne ji kolem pasu a přitáhne ji k sobě a palcem dělá kolečka na jejím boku. Si v pořádku?
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 1:09 am
Zasměje se a zatřese hlavou, protože chce zakrýt to, že se zase červená.To já vím. Odpoví mu. To prostě není fér, když mě ještě takhle provokuješ. Ušklíbne se na něj, než zdrhne. Pokud má hlad on, ať se nají, ale ona tam s ním nebude když ještě dělá tohle. Podívá se na něj, když vchází do ložnice. Přikryje se peřinou až ke krku, aby ho neprovokovala. Trochu se lekne, když na sobě ucítí ruce jak si ji přitahujou, ale nechá ho být. Ráda se mazlí a s ním ji to vůbec nevadí. Hádám, že ano. Odpoví mu upřímně. Asi by to s nim pak nedopadlo dobře, kdyby udělal něco s čím by nesouhlasila. Spikojeně si oddychne. Jojo, jen jsem už dost unavená. Vydechne si a zavře oči. To je ale v pohodě. Chceš si povídat? Zeptá se ho už klidně a mile.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 1:17 am
Zakrývat to může jak chce, vidí že je rudá jako rajče a nic s tím nenadělá. Její slova o provokaci odignoruje on jí říkal at neprovokuje a už je to nějaká ta minuta zpátky jestli ne hodina. On je hladový, ale dal by si spíš ten dezert. To samozřejmě nahlas neřekne. Uchechtne se když jí vidí se schovávat pod peřinu. Hej jsem hajzl, ale nikdy neubližuju nikomu kdo si to nezaslouží. Nepřestává jí na boku palcem dělat kroužky. Neublížil by ženě nikdy. Jemně jí líbá na rameni a na krku. Tak zavři oči a spi. Slibuju že ti neublížím. Pokud chceš klidně půjdu na gauč. Pootočí jí hlavu bradou aby se na něj podívala a viděl jí do tváře. Potřebuješ se vyspat, předpokládám že ráno tu nebudeš podle tvé předchozí narážky tak jsem ti nechal svoje telefonní číslo na hromádce oblečení. Doufám, že mi tu necháš to svoje taky než se vypaříš hmm? Usměje se na ni.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 11:00 am
To je teda milý a dobrý vědět. Řekne a usměje se. Ona je hrozná provokatérka, proto počítá s tím, že to nebude trvat dlouho a ona naplácáno dostane. Nevadilo by jí to, kdyby to bylo nějak jemně nebo středně, ale aby jí z toho pak bolel zadek, to rozhodně nechce. Udělá mu místo na svém krku, protože jí je to vážně příjemné. Spokojeně si vydechne a zavře při tom oči. Ne, nechoď. Řekne hned. Chytí ho za ruku, aby neodcházel. Otevře znovu oči a podívá se na něj, když ji otočí hlavu. Můžeme si klidně ještě povídat. Zas tak extrémně unavená nejsem, abych si nemohla povídat. Řekne mu a usměje se na něj. To nebyla narážka. Jen jsem nevěděla kdy budu muset domů, ale tak co. Nezblázní se to i kdybych přišla pozdě. Lidi v mém okolí jsou zvyklý, že chodím pozdě ať je to ráno nebo odpoledne. Zůstanu, nevadí? Chce se pořádně vyspat a ne se brzo ráno plížit pryč. Po ruce co mu drží ho hladí.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 11:08 am
Hej copak já jsem někdy jiný než milý? Zasměje se a zavrtí trochu hlavou. Samozřejmě že naplávcno dostane, s tím musí počítat pokud ho bude zlobit. Rozhodně jí ale nemá v plánu nějak ublížit. Usměje se do polibku když nakloní hlavu. Líbí se ti to? Zamručí jí u ucha při dalším polibku na krk. Dobře nikam nejdu. Přitáhne si ji víc na sebe když cítí jak se ho chytila. Vážně nejseš a neusneš uprostřed věty? Usmívá se na ní a pustí ji bradu. Trochu se nadzvedne a políbí ji na rty. Pokud chceš zůstat zůstaň, bránit ti v tom nebudu. Zasměje se. Není to tak, že bych čekal ještě i jinou společnost. Usměje se křivě a zase si lehne za ním a rty vrátí na její krk. O čem by sis tedy chtěla povídat princezno? Zamručí a nepřestává jí hladit a krk posévat polibky,
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 11:18 am
Samozřejmě, že ne. Zachichotá se potichu, aby nenudila sousedy. Jestli jednou dostane, tak že ii to bude hodně bolet, tak mu nezaručuje, co se pak stane. Liíbí, líbí...Zavrní spokojeně. Ne, nechoď. Zopakuje znovu, ale potichu. Spokojeně se usměje. Ne, to teda neusnu, pokud mi budeš povídat o něčem zajímavém. Řekne mu a pustí jeho ruku, když si je jistá, že neodejde. Dobře, dobře. Zústanu. Pokýve lehce hlavou. To bych ti teda nedarovala, kdyby sem přišla nějakà jiná. Zamručí. Tohle jí nějak probralo, proto otevře oči úplně. O tobě. Zajímají mě další věci. Pokud máme spolu trávit takhle ten nějaký čas, tak bych o tobě ráda věděla víc. A buď upřímný. Řekne a natáhne ruku. Když narazí na jeho vlasy, tak ho v nich začne hladit a škrabkat.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 11:34 am
No tak vidíš. Uchechtne se a a zavrtí nad ní hlavou. Je tak nevyzpytatelná občas. Jednou to asi bolet bude s tím se nic moc dělat nedá, ale rozhodně to neudělá schválně. Hmmm.... Odpoví jí s úsměvem a nepřestává když jí je to příjemný. Nejdu. Odpoví jí znovu téměř neslyšně. Něco zajímavého? Polkne a zamyslí se co by jí asi tak mohlo přijít zajímavé. Třeba to že se vlastně vůbec nejmenuje Josh? To by mohl být dobrý začátek. Och tak ty bys mi to nedarovala a co bys s tím prosímtě udělala? Co kdyby sem vtrhala jedna z mých stálých společnic a chtěla by mě tak, jak si mě měla před několika desítkami minut ty. Dívá se na ní se zájmem. A proč mám o sobě mluvit jen já? Vždyť já o tobě vím taky velký kuloví. Zasměje se tiše a jemně ji do krku kousne a hned na to políbí. Hmm ale pokud chceš upřímnost tak možná bys měla vědět že se nejmenuju Josh nebo jaké to jméno jsem ti to nakecal. To bude asi dobrý začátek. Očekává její reakci.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 12:12 pm
Nic už mu na to neřekne. Jen se usměje. Spokojeně se pod jeho polibky pomrvý a nechá ho, aby v tom pokračoval. Něco zajímavého. Zopakuje po něm potichu, aby mu dala najevo souhlas. Otočí se na něj úplně a podívá se mu vážně do očí. V tom případě bych zařídila, aby jsi se jménem Kylie se bál, když ho jen uslyšíš a vyhýbal se mu obloukem. Řekne naprosto vážně, jenže si z něj jenom utahuje, no není na ní poznat ani špetka srandy. No chvilku obličej vážný drží a pak se doširoka usměje. Dělám si srandu. Prostě bych byla nejspíš jen smutná. Pokrci lehce rameny. Teď můžu říct co bych udělala, ale třeba bych to ani neudělala. Jsem nevyzpytatelná.Uculí se, natáhne se a pořádně ho políbí, aby ho ujistila, že to byla sranda. Protože mě to zajímá a já mám nudný život pokud zrovna nejsem někde s nějakým klukem. Zasměje se a prohrábne si vlasy. Trochu zkamení, ale pak se usměje a potřese hlavou. A jak se jmenuješ? Zeptá se ho.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 12:20 pm
Usmívá se do toho jak si s ní hraje a k tomu jí začne hladit ve vlasech, Och takže bych se dostal do křížku s nebezpečnou verzí tebe sama? Začne se smát. Ale notak tomu snad sama navěříš. Já teda rozhodně ne. Známe se , otočí hlavu a koukne se na budík na nočním stolku, asi tak 5 hodin ale už teď vím, že nejsi typ co by se naštval kvůli chlapovi, kterýho má jen jako hračku. Otočí se zpět na ní a usměje se. Krom toho s tvojí výškou bych si tě hodil přes rameno a postaral se o to, abys nedělala problémy. Ovšem nemusíš se bát, teď v tenhle okamžik sem nemá kdo vtrhnout, protože nikdo neví, krom tebe, kde bydlím. Stiskne jí jemně bok a nechá jí nakonec aby se na něj otočila. Dívá se na ní dolů s mírně nadzvednutým obočím. Polibek jí oplatí a usměj se. Dobře tak co si zahrát 20 otázek? Na každou musíš odpovědět upřímně. pokud ne čeká tě trest, který vybere ten druhý. Nadzvedne obočí a přejede prstem po její paži. Čekal mnohem horší reakci tohle jde. Myslím, že ještě nechci prozradit svoje jméno, můžeš se spokojit s panem Tajemným jestli chceš. Zasměje se a políbí ji na nos.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 12:52 pm
To si piš. Já dokážu být zákeřná. Zasměje se a nehty na rukou naznačí drápky a pak ruku zase položí na postel. Jo, taková nejsem. Ale líto by mi to bylo. Ušklíbne se na něj. Jo? Hmmm a co by jsi tak asi mohl udělat? zeptá se ho a pozvedne obočí. Hmmm, toho bych mohla využít. Uculí se a zamysli se. Sice nevi jak, ale určitě by ho tu tajně mohla navštěvovat. 20? Já bych to zkrátila na 5 otázek. Pokýve hlavou. 20 otázek ji přijde moc. Sama nevi co všechno najednou vymyslet, proto chce jen tich 5 prozatím. To je od vás tedy pěkně škaredé pane Duffy. Myslela jsem si, že jste ke mě upřímný a očividně to tak nebylo. Klidně by mohla taky teď zahrát, že se Kylie nejmenuje, jenže na to už moc mluvila o svém jméně. Když ji políbí na nos, tak se trochu přikrčí a uculí se, protože jí to trochu zalechtalo. Hned se natáhne a políbí ho znovu. Měla bych se těch trestů bát? Zeptá se ho a pozvedne obočí.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 2:27 pm
Dokážeš? Prosímtě, vždyť si hodná poslušná studentka, která určitě jako jediný způsob rebelie skáče chlapům do postele, protože prostě nesnese vztah. Uchechtne se a a zavrtí nad její rukou hlavou. Proč by ti to bylo líto? Nadzvedne obočí. To nechápe, přece jen nejsou pár, jen spolu spí a i když mu to ujede nehodlá se jí o tom zmínit. Spoustu věcí, ale nezatěžuj tím tu svou hlavičku. Usměj se na ni . Využít a jak? Že mě zabiješ a nikdo se o tom nedozví? Zasměje se. Jasně jak chceš, ale máš jen těch 5 otázek ne víc a ne míň. Musíš se ptát jen na opravdu důležité věci. Sjede ji pohledem. Ale jsem upřímný jen ne úplně. Copak jsem mohl tušit že holka se kterou se chci jen vyspat, bude v posteli tak dobrá, že v tom budu chtít chvíli pokračovat? Zasměje se. Samozřejmě jí svoje jméno řekne jen ne teď a ne hned. Prostě jí nechá chvilku potrápit. Uchechtne se její reakci a když cítí její rty opět na těch svých polibek prohloubí a prodlouží. Hmmmm zamručí a poodtáhne se od ní, Ne trestů se neboj. Sado maso mě zrovna nebere pokud se bojíš toho. Zasměje se.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 2:47 pm
Zakroutí nad ním hlavou. No dovol. Zamručí ale svým způsobem má pravdu. Nedokáže být rebel jinak než takhle. Když už něco, tak je to taková sviňka spíš. Já nevím proboha. Vážně netuším co by bylo. Protočí nad ním očima a zhluboka se nadechne. Povídej. Já chci vědět na co se mám připravit. Zazubí se a přetočí se na břicho a podepře se loktama, no furt se na něj kouká. Že ti tajně budu lézt do bytu a zneužívat tě. Zavrní mu do ucha. Pak se poodtáhne a nevinně se usměje. Hmm, tak mě nech ještě chvilku rozmyslet. Budu se ptát postupně. Řekne mu a kývne hlavou. Dobře. To vás omlouvá. Ale už to nedělejte. Zamručí a kousne ho jemně do hrudníku tam z její strany. To je Škoda, protože to já miluju. A asi to bez toho nezvládnu. Řekne a Pokrčí rameny. Posadí se rychle, aby ji za ten kousanec nic neudělal. Nemá tam ani otlaky zubů, jen ho prostě trochu kousla. Ale ne. Zase si dělám srandu. Zazubi se na nej pobaveně. Trochu si z něj střílí. Ale tak ona se nad tím baví. Nezná ho, tak nevi kde on má ty hranice.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 3:03 pm
No dovoluju. Usmívá se je mu jasné že ji vystihl, už s takovými slečnami měl co dočinění a všechny měla jako hlavní obranu sex s neznámými. Když na to ovšem přišlo a objevil se někdo kdo je dovedl zkrotit, prostě za ním přestaly chodit a zůstaly jen s tím jedním chlapem. To se jemu už nestane. Nekul těma očima nebo ti vypadnou. Zasměje se nad ní. Jo? Hmmm tak třeba bych si tě připoutal k posteli a no buď bych tě pořádně zlochtal nebo bych s tebou dělal jiný věci. Usmívá se nad tou myšlenkou. Jede jí prsty po zádech až dolu nad zadek. Och tak takové zneužívání si rozhodně nehám líbit princezno, ale bez klíče se sem nedostaneš. Zasměje se. Dobře ptej se klidně postupně, proč by ne. Usměje se. Nikam nespěchají a spát se mu moc nechce, ne že by usnul. Jak si přejete madam. Zasměje se a pokyne hlavou jako při uklonění. Pokud bez toho nedokážeš žít, možná zvládnu pár věcí převést do reality ale Christiana Greye ode mě nečekej. Poškádlí jí a a zakmitá obočím nahoru a dolu. Zavrčí když ho kousne a pevně ji chytne za boky a přitáhne tak aby seděla u něj v klíně. Co jsem ti říkal o tom zlobení Kylie? Zamručí a vjede prsty do její vlasů. Vím že si ze mě střílíš, ale umíš si představit kdyby to bylo opravdu něco co bych chtěl? Už bys brala nohy na ramena že jo? Chytne ji pevně kolem pasu a drží na sobě.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 4:39 pm
Jen se zasměje a zatřese hlavou. Vystihl to, ale říkat mu to nebude, proč by mu to taky měla říkat. Nebude podporovat jeho mužské ego ještě tímhle. Jenže u tebe to jinak nejde. Musím s nimi furt koulet. Uchechtne se a olízne si rty. Hmmm, to nemám moc ráda. Uculí se. Takže raději zůstaneme u toho co děláme teď. Zazubí se na něj a poškrábe se na čele. Jen se doširoka usměje, když ucítí jeho prsty až nad zadkem, je to příjemný, proto na chvilku přivře oči. Vždyť to už mam vymyšlené. Vezmu ti klíče, obtisknu si je, dojdu si je nechat udělat a pak ti sem budu chodit jak se mi bude chtít. Zazubí se. Sice se jí může stát, že by ho to nemusela potkat, ale tak ona by si počkala nebo by si tady dělala co by chtěla. Jo. Jen musím pořádně uvážit na co se zeptat. Pokýve hlavou důležitě a olízne si znovu rty. Jen se zasměje té madam a nic mu na to neřekne. Já bez toho dokážu říct. To mi věř. Jen jsem si z tebe utahovala. Řekne pobaveně a kývne hlavou. Když zavrčí, tak se chce stáhnout, jenže ji chytí za boky a najednou mu sedí na klíně. Trochu se toho polekala, ale nakonec jenom našpulí rty. Že se ti to líbí a že mám pokračovat? Vážně jí to baví ho takhle provokovat. Zkouší a zkouší, ale bojí se, že na to brzy doplatí. Nechá ho, aby ji držel znovu za vlasy. Ach ta úchylka na vlasy. Řekne pobaveně a uchechtne se. No, asi bych se toho docela lekla, ale zkusila bych to. Tohle jsem nikdy ještě nezkoušela i když mi to nabízeli. Nějak jsem na to neměla odvahu, ale s tebou bych si klidně dala říct a zkusila to. Mrkne na něj. Rukama ho chytne kolem zápěstí a pomalu mu po nich sjede až k loktům a pak od loktů prsty až po ramena. Narovná se zpátky a sleduje ho. Ty nějaký otázky máš? Zeptá se ho a pozvedne obočí.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 4:58 pm
Tak je škoda že mu nepohladila jeho malé ubohé mužské ego, které mu občas sahá až ke stropu. Je to prostě škoda. Och jistě jistě a ještě něco musíš v mé přítomnosti dělat neustále? Zasměje se a sleduje její jazyk když jí přejede po rtu. Dobře zůstaneme u kalsiky neboj nic co se ti nelíbí dělat nebudeme, slibuju. Vidí reakci a proto prsty přejede dolu a zase nahoru. Och nebylo by jednodušší kdybys požádala o náhradní klíč? Ale to bys nějaký ten týden musela ještě počkat než si k tobě najdu takovou důvěru, abych mohl napsat že za 15 minut jsem doma a a%t na mě čekáš nahá na gauči. Zasměje se a zavrtí nad tím hlavou. Tahle holka nemá filtr, pomyslí si. Jen uvažuj. Přikývne. Přece mít jen 5 otázek je docela málo. Měla by zvážit na co zeptá. Já vím že sis ze mě jen utahovala to neznamená, že tě to někdy nemuselo napadnout, jaké by to bylo. Usměje se. Vidí jak se chtěla stáhnout. Zamračí se nad tím. Jo jasně přesně to jsem říkal, že? Řekne ironicky a zavrtí hlavou. Doopravdy zítra mám trénink a jestli se tam objevím pokousaný s cucfleky a poškrábanýma zády tak se mi kouč vysměje spolu s celým týmem. Sjede jí pohledem a pohodlně si ji posadí v klíně tak, aby to bylo pohodlné jemu i jí. Vadí ti snad že si s tvými vlasy hraju? Přejede jí jemně prsty po pokožce hlavy a projede prsty její vlasy a usmívá se. Proč ses toho bála? Měla si známosti idioty nebo co? Usměje se. Protože věř že občas to není zase tak špatný, když je to s tou správnou osobou. Uchechtne se při některých vzpomínkách. Sleduje její ruce a zavře na chvíli oči. Jednu mám.Bojíš se mě? Otevře oči a dívá se jí do jejích očí.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 5:47 pm
Právě proto mu nepohladila ego. 'Protože sahá až někam ke stropu a možná až do nebe. No. Je toho dost. Třeba se musím hlídat, abych po tobě nevyjela pokaždé co tě vidím. Pokýve hlavou a uculí se. Dobře. Ale musíš si taky říct co máš rád. Aby jsme vyhověli i tobě. Kývne na něj hlavou. Myslí to vážně. Ráda se přizpůsobí. Znovu ji naskočí husina z toho, jak jí tam přejíždí prsty. U toho by klidně i usnula, tohle vážně má ráda. To by nebylo tak rebelský. Zasměje se. Zčervená z toho, jak mluví o nahotě. Myslíš si, že bych ti to tu vykradla? To víš. Vzala bych si ten gauč, když máme doma si dva gauče. Vysměje se jeho nedůvěřivosti. Můžu si koupit co chci. Nemám potřebu tě vykrádat. Ušklíbne se na něj. Hodněkrát jsem nad tím uvažovala jenže jsem neměla nějak odvahu to zkusit. Přizná se a zhluboka se nadechne. Jooo, přesně to jsem slyšela. Takže poslouchám tvou radu a pokračuju v tom. Zazubí se na něj a pak se nevinně usměje. Začne se smát, až se trochu zakloní a pak se narovná. Jako nic proti, ale poškrábaný záda máš a cucflek taky, takže si myslím, že už je to jedno. Říká se smíchem. Směje se ale potichu, aby nerušili sousedy. Aspoň se můžeš pochlubit, že jsi měl v posteli divošku a nějakým pěkným kamarádům na mě dát kontakt. Mrkne na něj. No, jak který. Ty co to chtěli mě uhodili třeba, že jsem nepřišla na minutu včas, když potřebovali. Kvůli jednomu jsem měla i monokla. Pokrčí rameny. Nerada na to vzpomíná, ale tak chtěl to vědět, tak mu to řekla. A ne, nevadí. Mám to ráda. Hodně to mam ráda, když si někdo hraje s mými vlasy, jen mě za ně nesmí moc tahat nebo škubat. Upřesní mu a usměje se. Proto ti říkám, že když už jsem měla příležitost, tak jsem to raději nezkoušela, protože to byly idioti, co ubližovali i normálně. Vydechne a zakroutí nad tím hlavou. Nebude si tu vylívat srdíčko, proto už na to nic neřekne. Když vidí, že zavřel oči, tak to udělá znovu a pak v tom rovnou pokračuje. Čeká co z něj vypadne, když řekne že jo. Trochu vykulí oči. Nebojím. Měla bych snad? Odlehčuje to trochu, protože si teď tak akorát připomněla ty blby, co ji ubližovali.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 6:11 pm
poslouchjá jí a nechává ji vymluvit, přikyvuje ji a sleduje ji. Takže jinými slovy, seš stejně nadržená jako já a nejraději bys kdyby se naše těla nikdy neunavili a my to mohli dělat nonstop. Uchechtne se a nepřestává z ní spouštět oči. Neboj se já se ozvu, spíš si říkám aby ses ozvala ty.Chodilas s debili co si tě nezasloužili. Řekne na rovinu. Proč chodit kolem horké kaše. Ne nemyslím si že bys mě vykradla, nejsem idiot. Jen si nemyslím, že je normální dávat někomu koho znám asi tak jednu miliontinu svýho života klíče od veškerého majetku co vlastním. Uvidím ještě to promyslíme. Každopádně je to lákavá představa, že ti můžu napsa a ty už tu budeš čekat. Ušklíbne se a olízne si suché rty. Bože můj ty si normálně ďábel a nesměj se tak. Směje se s ní. Já nemůžu za to že jsem tak neodolatelný a musíš do mě furt kousat nebo si občas líznout. Ale nejsem ani dort ani lízátko, a nepotřebuju být jako tvoje osobní sexuální plátno. Zasměje se a přejede ji prsty po rtech a usměje se na ni upřímně. Jestli chceš nějaký kontakt na nějakého z mých kámošů stačí říct. Jen neříkej žes spala i se mnou, bylo by to divný. Jako kdybychom měli trojku. Ušklíbne se znechuceně. Hej nikdy nikdy bych ti takhle naublížil to víš že jo? Hladí ji po tváři. Možná že nehledám vztah to neznamená že jsem kokot co si honí ego nad tím, že má potřebu mlátt ženský, hezký ženský v tvém případě. Nepřestává jí hladit po tváři v utěšujícím stylu. Vážně zrovna od ní nečekal že jí někdo kdy ubližoval ale dává to smysl že jí někdo zkurvil život zrovna takhle. Tahám nebo škubu jen občas takže já jsem v klidu. Pořád je rozhozený z toho co mu řekla, vážně to nečekal. Sám se s násilím v téhle podobě nesetkal, ne na ženách. Jeho otec mlátil jeho a bratry, ale na sestry a matku ruku nikdy nevztáhnul ruku. Možná proto jsou oba podělaný stejným způsobem. Takže říkáš že když ti nebudu ubližovat jinak, můžu si to vynahradit v posteli? Zeptá se schválně takhle jen aby od ní vyvolal reakci a zasměje se tomu.- Oči nechává zavřený a spokojeně mručí u jejího hlazení po jeho hrudi.Ne to ne, jen jak si předtím uskočila. Překvapilo mě to.... Zamyslí se a nějakou dobu je z ticha a jen si užívá její doteky a to ticho co se kolem nich rozhostilo... Občas je fajn ležet jen takhle v tichu a užívat si jeden druhého. Alexander ... Pronese potichu do ticha kolem nich a otevře na ní oči.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 6:49 pm
Když to řekne takhle, tak zčervená jako rajče. Ale má pravdu, proto kývne hlavou a odvrátí pohled, aby zase neviděla, jak se baví nad tím , jak je rudá. Proč bych se neozvala? Konečně jsem našla někoho, kdo je jako já. Rád si užívá a nechce se vázat. Usměje se na něj. Toho se bát vážně nemusíš. Pokýve hlavou chápavě. Jo, já tě chápu.Vážně, beru to. Ujistí ho a natáhne se, prohrábne mu vlasy a znovu se narovná a přejíždí mu jemně prsty po pažích. Tak sorry. Zasměje se a pokrčí rameny. Nejsem ten člověk co by se tak něčeho bál. Ráda zkouším nové věci. Uculí se a prohrábne si vlasy. Jo, tak na to bych řekla, že je pozdě. Zasměje se. Protože od tohodle mě neodradíš ani za nic. Zašklebí se na něj. Pak se ale zasměje nad tou představou, že by to byla jako trojka. Ty jsi ale. To není pravda. A jen jsem si dělala srandu. Na nikoho kontakt nechci. Zakroutí nad tím hlavou. Když ji začne hladit po tváři, tak se zhluboka nadechne a sklopí pohled, protože si to znovu vybaví. Myslím si to. Neznám tě tak moc, abych mohla říct, že by jsi to nikdy neudělal, ale pokouším se věřit v to, že bys to neudělal. Věřím ti. Řekne popravdě. Nechci tě tím nějak urazit, že bych ti nevěřila, proto říkám, že ti věřím, že by jsi to neudělal, jen to prostě nevím. Jen zakroutí hlavou, protože se do toho celá zamotala, ale nemyslela to zle, protože mu věří. Sice věřila i tím ostatním, ale tady u pana tajemného to má jinak. U něj tak nějak cítí, že by to neudělal. Hodně by se zklamala, kdyby ano. Já to chápu. Vážně. Věřim ti. Zopakuje mu to a pousměje se, aby to nebylo tak smutný to ticho mezi tím co mluví. Chytí ho za ruku, kterou jí hladí. To je dobrý, raději to nedělej, protože mě to akorát nutí nad tím víc uvažovat. Řekne a pohladí ho po tý ruce a dá si jí na stehno, jen ji tam položí. Jo u tebe mi to nevadí, protože to bylo dost smyslné. Uculí se, aby odvedla pozornost od toho co probírali před chvilkou. No, možná tak nějak. Uchechtne se a po delší době se na něj podívá. Chytí ho znovu za tu ruku co si dala na nohu a začne ho po tý ruce hladit, tak nějak se tím asi uklidňuje. Sklopí pohled na jeho ruku a trochu se zamračí. Kdyby to byl třeba jeden kluk, ale díky tomu, že nevydrží ve vztahu, tak jde od kluka za klukem a takových idiotů potkala hodně. Stalo se jí to i několikrát ve vztahu, že dostala po puse, když podvedla přítele, jenže to ví, že si zasloužila, protože neměla právo podvést přítele, proto to tak nebere. Nějak zabraná do myšlenek přeslechla co říkal o tom, jak uskočila. Když ho znovu hladí po obouch rukách a on je ticho, tak za to tak nějak je ráda, je to pro ní příjemnější, než o tom mluvit. Když řekne svoje jméno, tak se usměje a podívá se na něj. To je opravdu hezké jméno. Pochválí mu jméno a podívá se mu do očí. Ještě nějaké otázky? Zeptá se ho a uculí se aby ukryla ty pocity co to v ní vyvolalo, když o tom začala mluvit. Už to zapomněla v tuhle chvíli, jenže jak začal mluvit o sadu masu, tak to prostě přišlo zpátky.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 7:50 pm
Si neskutečně roztomilá když se červenáš. Vážně. Zasměje se a prohlíží si její tvář."Nbaví se tím, jen mu to prostě přijde fajn jak u ní dokáže vyvolávat jednu reakci za druhou a a nai se o to tolik nesnaží, co teprve kdyby se snažit začal. Copak si na takové už nenarazila. Nechce se mi věřit, že takový jsem první protože tomu nevěřím a můžeš říkat co chceš. Zavrtí hlavou. Dobře nebojím se. Odpoví jí jen a nepřestává jí sledovat. Zamručí když cítí její ruce ve vlasech. Příjemný mu to je určitě, on má na vlasy úchylku ne jen na cizí ale i na svoje. Neomlouvej se já jsem pro nové věci, většinou. Oslovil jsem tebe v obchodě nebo ne? Uchechtne se a sjíždí jí hladovým pohledem. Pozdě vážně? Jak to? Nikdy není pozdě na nic. Mrkne na ni laškovně a zakmitá obočím. Začne se smát jejímu výrazu. Pravda je taková že existuje teorie podle které chlap i žena spí se všemi s kým měl jeho partner či partnerka předtím poměr, dost úchylný ale něco na tom bude. Nechceš? No dobře, a proč ne? Přimhouří oči a usměje se na ni, je si téměř jistý jak odpoví ale zajímá ho to. Správná odpověď. Každopádně věř že nejsem takový typ a jsme ráda že tomu věříš, na ženskou bych ruku nevztáhl. Na to jsem si prošel až moc velkým peklem abych něco takového udělal. Když vidí její reakci na ruku na její tváři stáhne ji dolu a nechá jí tam kam si ji ona položila. Hej notak klid. Podepře se na loket aby ji byl blíž. Seš tu se mnou ne s nějakým blbečkem, který ho má jako párátko a vynahrazuje si to bůh ví čím. Zasměje se. Nechce aby byla z toho smutná nevidí to rád kor v její společnosti. Ne nebudu to dělat. Pokud chceš domů doprovodím tě klidně a zmizím než se budeš chtít zase vidět. Je to na tobě. Usměje se na ní. Nebo tě klidně budu zbytek noci jen držet u sebe a chránit před zlými sny. Nemizí mu úsměv z tváře. Když má ruku na jejím stehně začne ji tam palcem dělat kolečka a nepřestává jí sledovat její reakce tvář a všechno. Tak dost smyslné? Usměje se na ní. To rád slyším. Zasměje se. Není jediná která nemá na vztahy štěstí, ani on v tom zrovna neexceluje ale tak co s tím nadělá. Nic. Možná zní hezky ale nemám na něj hezké vzpomínky, proto používám své druhé jméno J. můžu na to vztáhnout všechno Joshe Jamese atak dále. Zasměje se a zavrtí nad sebou hlavu. Než se naděje překlopí Kylie na záda a zapírá se nad ní na loktech. Jedna otázka by tu možná ještě byla. Dívá se jí do očí a usmívá se. Můžu tě políbit? Po tom jejch rozhovoru chce být opatrnější. A když říkám políbit tak tím myslím pořádně a dlouze až budeš lapat po dechu a prosit mě abych se odtáhl a přitom to nebude pravda. Palcem jí jezdí po spodním rtu.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 8:24 pm
Zčervená snad ještě víc, jestli to jde. Vždyť teď musím vypadat jako rajče. Zachichotá se a zatřese hlavou. Ze začátku jsem byla najivní. Pak jsem se na to vykašlala a hledala kluky jen na užití. Nakonec z toho byly blbci. Nebo si našli nějakou holkou, tak to skončilo. Takže asi tak. Nijak víc to nerozebírá. Nepotřebuje, aby věděl o tom všem. Třeba mu to někdy vyklopí, ale teď je na to moc brzy. Stačí, že už ví to, že na ni někdo vztáhnul ruku. To je přitom to nejmenší co ví. Vážně na tohle nemám štěstí, proto to pokouším dál a narazila jsem na tebe, tak uvidíme. Zazubí se na něj. Jo a já na tebe zírala, jako by přede mnou stál Brat Pitt. Zasměje se. Ale jo je. Já tohle dělám ráda a jen tak se toho rozhodně nevzdám, takže pozdě je. Zazubí se na něj a nehtama mu přejede po hrudníku až po břicho. Nenechává za sebou žádný škrábance, jen tak jemně jede. Protože nejsem ty. Vyplázne na něj jazyk a rychle ho zase zastrčí, když si vzpomene, jak jí do něj kousnul. Když se zmíní o peklu, tak hned spozorní a podívá se na něj dost okatě tázavě, takže to z jeho pohledu musí vyčíst, kývne i trochu hlavu, aby ho k tomu vyzvala, aby to řekl. Podívá se na něj, když řekne, aby byla v klidu. Donutí jí to zasmát, když začne mluvit o tich klukách, jako o blbečcích. Kdyby jen věděl kolik jich takových bylo. Ona má ráda bad boye, proto se vždycky přilepí na nějakého kreténa. Moc se jí nestává, že by se přilepila na bad boye, kterej by to v hlavě měl trochu srovnaný. Když řekne, že ji může doprovodit domů a zmizí dokud ho zase nebude chtít vidět, tak začne hned kroutit hlavou. Nechá ho ještě mluvit, než začne mluvit ona sama. Já teď nechci být sama. Nech mě tu prosím zůstat s tebou. Povzdychne si a pohladí ho po tváři. Jak je takhle trochu smutná, tak má sklony se mazlit. Proto většinou chodí za kamarádkou, se kterou se dívají na filmy nebo si povídají. Rozhodně nechce být sama, protože je pak vážně smutná a to nemá ráda. Ano, dost smyslné. Pokýve hlavou a usměje se. Proto je ráda, že na něj narazila, protože se to konečně zdá být v pořádku. Proč na něj nemáš dobré vzpomínky? A jaké je teda tvé doopravdické jméno? Zeptá se ho. Toto jsou moje dvě otázky, tak prosím odpověďet upřímně a pravdivě. Kývne hlavou a usměje se. Vypískne, když se najednou ocitne na zádech a doširoka se usměje. Pokyne hlavou, aby ho vyzvala k tomu, aby to řekl. Začervená se, když se zeptá na polibek. To tedy rozhodně můžeš. I klidně do bezvědomí. Usměje se doširoka a zvedne nohu, kterou přehodí přes jeho nohu. Budu jedině ráda. Zazubí se a vjede mu rukou do vlasů. Nejdřív mu je prohrábne a pak ho v nich začne přehrabovat.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jul 07, 2018 8:47 pm
Možná vypadáš jako rajče ale jako jedn hrozně sexy rajče. Směje se s njé a projede jí vlasy prsty. Heh máme podobný osud až na to že já většinou byl ten s kým spali pak chtěli něco víc a nakonec jsem je nechal a do pár dnů našli někoho z kým jsou většinou od té doby do teď. Prý jsem byl jejich poslední omyl, tak třeba to tak budeš mít taky, princezno. Usmívá se na ní. Taky mu říkat o všem nemusí, vždyť proč by měla. Znají se opravdu jen chvíl ale jemu je v její příjemnosti příjemně a doufá že i ona se cítí dobře. Snad se tedy někdy dozví všechno, pokud tenhle vztah nevztah vydrží. Och takže jsem vlastně jen další zářez na tvé zdi a čekáš jestli tě něčím naštvu abys mohla říct jestli se mnou chceš nebo nechceš mít něco dál. Zasměje se a zavrtí hlavou nad její logikou. Tak toho jsem si všiml, bradu si měla na zemi a oči jako baterky. Myslel jsem jen na to jak bych chtěl aby se tvoje rty obemkly kolem no ... Uchechtne se. Vždyť ty víš. Zamručí když cítí její ruce jak ho škrábou. Heleee ano přesně ryvchle ten jazyk schovej nebo uvidíš. Zasměje se a zavrtíé nad ní hlavou, bože jak ona ho vytářčí občas k nepříčetnosti. Má ale talent to hned zchladit. Povzdechne si. Fajn asi bude fér když se taky s něčím svěřím. Můj otec biologický, než si máma našla novýho frajera, mě a moje bratry mlátil. Vždycky jsme se nastavovali místo sester a matky. Chránili jsme je tak. Nevím jestli by ve výsledku zmlátil i je ale s náma si hlavu nelámal. Jednou se bratr naštval a zavolal policii a zkrátka pořád sedí v base a může být rád, že je ještě naživu. Pokrčí nad tím rameny je to dávná minulost a jen se na ní usmívá. Už mě to netrápí. Pohladí ji po boku. On sám je bad boy ale rozhodně ví kde jsou hranice tím si je jistý, přece jen kdyby nebyl nemohl by být takovýhle. Nchám, už jsem ti to řekl předtím. Nevyhazuju tě chci tě tu, ale nevím jak tyhle stavy snášíš ty. Políbí ji do dlaně a za tu ruku ji chytne, Mé celé jméno je Alexander J. Duffy. A co se týká té druhé otázky budu žádat trest to je něco co odpovídat nechci, promiň. Ušklíbne se a nepřestává jí sledovat teď když leží pod ním. Zase se červenáš. Poznamená a jemně ji kousnedo spodního rtu a zamručí. Fajn ... dobře... Přikývne a zmocní se jejích rtů. Francouzsky a dlouze jí líbá, dlaní jí chytne jednu ruku nad hlavu a proplete si s ní prsty.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sun Jul 08, 2018 12:14 pm
Furt se kvůli tich jeho lichotkám červená. Po tom co mluví o tich vztazích, tak se trochu zamračí. To je ale docela hnusný. Zakroutí hlavou. Já vztah nechci. Jsem na to úplný poleno. Nedokážu to. Na to je na světě až moc pěkných kluků. Sice kreténů, ale někdy to stojí za to. Pokrčí rameny. Nehodlá se Alexandra jen tak pustit, protože on je něco víc jak ty ostatní. On je na ní i hodný, milý a hned ji nevyhazuje a i do vany ji vzal. Tohle prostě kluci nedělají. Užijí si, pošlou jí do zadku, nebo pak se přiznají, že mají někoho a tohle nemohli a tak. Je jí v jeho společnosti příjemně. Kdyby nebylo, tak by už odešla. Jen vykulí oči o tom co řekne. Ale ne, takhle jsem to nemyslela. Sice to tak vypadá, jenže my máme v plánu se navštěvovat a ne, že mě hned teď vykopneš z bytu a pak budeš dělat, že mě neznáš nebo se mi vyhýbat obloukem. Vysvětlí mu. Po tom co zase řekne znovu zrudne. Bouchne ho zase jemně pěstí do hrudníku. Přestaň mě nutit se červenat. Když tohle říkáš, tak mě to nutí... Zamručí a schová si na chvilku obličej do dlaní, aby jí ta barva obličeje přešla. Zasměje se tomu o jazyku a pokračuje v škrábání. Jen pozvedne obočí, když se rozhodne jí něco říct a zapře se mu do hrudníku. Zvědavě ho poslouchá. To bylo teda opravdu hnusné. Docela jí to šokuje, protože Alexandr je chlap jako hora. Neumí si ho představit jako malého kluka, kterého byl jeho vlastní otec. Zamračí se nad tou představou. Celkově nemá ráda, když někdo někomu ubližuje, tohoto se nezastává, proto ani ještě nezkusila žádné sado maso. Neříká, že by to nezkusila, kdyby to bylo mírné, ale jinak ne. Když jí pohladí po boku, tak se na něj podívá a tak trochu smutně se pousměje i když se chtěla pousmát tak nějak normálně, jenže jí to jinak nejde. Jak to myslíš? Zeptá se ho. On snad tyhle stavy snáší nějak hnusně, nebo tak? Trochu jí to vrtá hlavou, proto svraští obočí, no pak se pousměje, když leží pod ním. To je teda velmi hrubé si utahovat, že jste Josh a nechtít mi říct vaše jméno. [b]Uchechtne se a přejede mu dlaní po tváři, prostě ho pohladí. [b]Trest? Hm...Tvůj trest bude, že mě budeš muset pak škrábat na zádech. Pokýve hlavou a našpulí rty. Ale až půjdeme spát a budeš škrábat dokud neusnu. Uculí se na něj a navlhčí si rty. Ostře se nadechne, když ji kousne do spodního rtu. To, protože mě nutíš. Uvědomuješ si to? Tiše se zasměje. Když se konečně zmocní jejích rtů, tak mu polibky s intenzitou oplácí a přitom mu přehrabuje vlasy. Nechá si ruku zvednout ruku nad hlavu a proplete si s ním prsty. Trochu mu tu ruku stiskne.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sun Jul 08, 2018 12:34 pm
Nepřestává se jí smát, prostě je jako rajče, možná spíš jako vyzrálý meloun po rozříznutí. Smutný nebo ne fakticky mě to netrápí nemám tu potřebu se tím zaobírat. Usměje se. Fakt mu to je jedno kdyby mu to bylo ještě víc jedno měl by dredy a mezi rty jointa. Jo vztahy jsou jen o tom se trápit a ve výsleku když to krachneš házíš vinu na toho druhýho. To je prostě zbytečnost. Možná ho nehodlá jen tak pustit ale on nehodlá být úplně ten hodný hošík za kterého ho má. Prostě nedovede být monogamní nedovede to i když se bude snažit. Ví to už to zkoušel a ne jednou. Zasměje se nad jejím výrazem. Já vím jak si to myslela jen si z tebe utahuju neboj, nejsem idiot. Krom toho kdybych tě hned vykopnul, teď bych tu ležel sám s lahví v ruce, tohle je příjemnější. Uschechtne se a pokrčí mírně rameny. A ty mě přestaň mlátit, Zavrčí výhružně a zamračí se na ní taky. Vážně to nemá rád. Ruce jí z obličeje sundá aby se nezakrývala. Nevadí mu to že se červená líbí se mu to. Hnusné nebo ne už má to co si zaslouží a nic lepšího ho až do konce života nečeká, nemá cenu se nad tím trápit. Usměje se na ni. Nechtěl ji vyhodit z konceptu a vidí že přesně to se mu povedlo. Dívá se teď na něj úplně jinak než předtím i ten úsměv vypadá smutně. Přesně tohle nechtěl sakra. Hej takhle se na mě nedívej, nelituj mě. Nestojí to za to, už jsem jinde. Neviděl jsem ho už 15 let a nic to nezmění. Uchechtne se tomu. Je to vážně dlouhá doba co se s ním viděl, naposledy to bylo u soudu. Její poznámku o tom jak to myslí přejde nebude nic vysvětlovat už ne a ať si klidně tu svojí hlavinku potrápí a myslí na to on už nechce. Tak hrubé? Zasměje se a když má její ruku na tváři pohne hlavou a jemně ji kousne do palce. A seš si jistá že vůbec půjdeme spát? Já totiž neplánuju navštívit říši snů nějka brzo když tu seš ty. Zakmitá na ná obočím a lišácky se usměje. Nutím a uvědomuju, Kylie. Zamručí odpověď do jejich polibku se kterým nepřestává poodtáhne se jen na chvíli aby mohla popadnout dech než se zase zhostí jejích rtů. Pevně jí drží ruku nad hlavou a pomalu sjíždí prsty po její paži dolu přes bok až na stehno a pod koleno kde jí vezme nohu a zvedne jí mírně nohu tak aby měl k ní lepší přístup.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sun Jul 08, 2018 1:18 pm
Jen protočí očima nad tím, jak ho to baví a sklopí hlavu, aby na ní nemohl vidět. Přesně. Pak se akorát ty lidi nenávidí i když se měli hodně rádi nebo dokonce milovali. Vydechne a projede si rukou vlasama. Je jí jasné, že nebude mít nic jen s ní, protože je to ten typ chlapa na kterým to je vidět, ale tak nic s tím neudělá a bude ráda, když si ho udrží aspoň nějak. To je dobrý teda. Zasměje se. Aspoň jsem teď na vyšším místě než lahev alkoholu. Uchechtne se a zatřese nad ním hlavou. Je to docela vtipný, ale zároveň i trochu smutný, že má jen na lahev alkoholu. Jenže to nejde jinak, když mě furt nutíš se červenat a říkáš takový věci. Zamručí na něj a zapře se dlaněma do jeho hrudníku. Přiblíží se mu k obličeji. Až mě přestaneš takhle uvádět do rozpaků, tak možná přestanu. Řekne mu těsně u rtů, pak se na něj ušklíbne a narovná se zpátky do sedu. Dobře..Aspoň, že za to už pyká. Kývne hlavou a zhluboka se nadechne. Dobře, promiň. Pokrčí rameny a snaží se o normální úsměv což se ji nakonec povede. Ano, hrubé. Odpoví. Když ji kousne do palce, tak se na něj výhružně podívá. Mám kousat já? Zeptá se ho a pozvedne obočí. Když může kousat on, tak proč by nemohla ona. Nekouše ho nijak, aby na sobě kousance měl. Sice to trochu zabolí, ale nic mu po tom nezůstává. Jako já unavená nejsem, ale kdybych si lehla a bylo ticho, tak asi usnu. Zasměje se. Tak si teda budeme povídat, když se ti to líbí, nebo co by jsi chtěl dělat? Zeptá se ho a usměje se. To je dobře, že si to uvědomuješ. Zavrní do polibků. Když se konečně na chvíli odtáhne, tak trochu zalape po dechu, no znovu se na sebe přilepí. Trochu jí to lechtá, proto sebou mírně zacuká, když ji jede přes žebra. Nechá si zvednout nohu a druhou rukou, kterou nemá zaměstnanou jeho vlasy si ho přitáhne až úplně celého na tělo a nechá mu ruku kolem krku.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sun Jul 08, 2018 1:35 pm
Uchechtne se nad její reakcí a nehcá jí už být, nechce ji tím trápit do nekonečna přece jen. Přesně tak takže je lepší když máš někoho komu jen napíšeš a on přijde, užijete si a svět se točí dál, i mimo ne jen kolem toho jednoho. On má jen prostě strach aby nezačala ona ve výsledku vyžadovat víc než může nabídnout jí. Přeci jen je starší a trochu ví co od života chce, ne o tolik starší. Hej ty budeš vždycky na prvním místě před alkoholem, teda občas by bylo fajn, kdyby ses ty a alkohol potkali a já to mohl spojit dohromady. Uchechtne se. Ale většinou budu volit tebe před lahví skotské. Mrkne na ni laškovně. Smutný to být může ale on má i kámoše jen prostě teď poslední dobou se chovají jako dementi protože většina z nich má nové buchty. Ale jde a já tě nenutím s červenat to děláš ty sama já se nemusím ani moc snažit. Směje se a když se zapře dlaněmi o jeho hrudník chytne ji za paže aby na něj nespadla. Tak já taky můžu přestat úplně se vším když tě to úvádí do rozpaků. Zasměje se a pokrčí rameny, ne že by mu to vadilo. Prostě by ji položil nechal by ji vyspat se ráno by odešla a bylo by to. To je lepší. Usměje se když konečně vidí jak její tvář nahodila upřímný a štsnější úsměv, nebude komentovat jak jí vidí na očích že jí to pořád trápí, není blbec tohle je něco co vždycky všechny rozhodí. Ochoooo krásko tohle byla jen odplata za to mlácemní do hrudníku, tak se mnou nezačínej kousací válku, nebo tě kousnu do tvého kulatého zadečku a slibuju a přísahám bohu že pak ti udělám takový cucflek na jkrku že tam bude ještě měsíc. Směje se jejímu výrazu ve tváři. Nepřestává jí líbat a zamručí když cítí jak ho na sebe ještě víc tiskne. Vypadám jako někdo kdo si chce povídat? Zeptá se mezi polibky a pevněji ji stiskne stehno a víc se na ní natiskne i jižnější oblastí která začíná být v pozoru. Seš lochtivá uchechtne se když vidí jak uucukne trochu a sjede s polibky na její krk, který jí zasévá nekonečným množstvím polibků se kterými pokračuje na její hrudník a pak zpět nahoru na její rty. Chci dělat všechno jen ne si povídat ale jestli nechceš řekni a přestaneme. Zamručí jí do rtů a čelem se zapírá o to její.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sun Jul 08, 2018 3:05 pm
Zhluboka se nadechne a vydechne. Přesně. Já ty dnešní vztahy fakt nemám ráda. Zakroutí hlavou. Zakázala bych to. Zasměje se. Ty lidi se totiž většinou opravdu jen trápí. Sice jim to chvilku vydrží, ale na jak dlouho. Zamručí a projede si rukou vlasama. Nemá to ráda už z principu, že tohle všechno ji ten život tak nějak posralo. Zasměje se tomu s alkoholem a jí. Tak to jsem ráda. A taky bych moc ráda, kdyby jsme se s alkoholem potkávaly, když jsme se díky němu setkaly. Uchechtne se. To mě tedy těší. Zazubí se na něj. Ale jooo. Jsi moc hot a tvoje slova mě dostávají do rozpaků snad každou minutu. Ušklíbne se na něj ale pak se zasměje. Ne, to jsem zase neřekla. Nechci, aby jsi přestal. Řekne a a jak je blízko, tak se mu rty jen tak lehce otře o jeho rty, pak se až narovná. Lehká provokace. Úsměv se jí ještě rozšíří, když jí řekne, že je to tak lepší. Nevěří mu, že by to udělal. Jako asi by toho byl schopný, ale cucáka ještě měsíc nikdy neměla. To ani náhodou. Nikdy jsem cucáka měsíc neměla, takže smůla. Zasměje se. Jenže ty jsi takový moc k sežrání. Zamručí, zpátky se sesune na jeho hrudník obličejem a začne ho jemně okusovat. Párkrát ho kousne, podívá se na něj a uculí se. Položí si hlavu na ruce, takže si ji podepře, dokud neleží na zádech. Ne to teda nevypadáš. Zamumlá mu do polibků. Jednou rukou co má na jeho krku mu zajede na záda a začne ho tam trochu škrábat, ale ne tak aby mu tam zůstaly škrábance. Jo, ale nezkoušej to. Varuje ho. Ne, mě to rozhodně nevadí. Zašeptá mu do rtů a znovu si ho přitáhne a přilepí se mu na rty.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sun Jul 08, 2018 3:49 pm
Usmívá se a spokojeně přikyvuje. Bože kde si byla celé moje studium? Zasměje se. Celou tu dobu na škole potkával ten druhý typů. Nejho rší ovšem jsou ti, kteří se tě snaží změnit a říkají ti žýe taková přece být nemusíš a blablabla. Prostě Bullshit. Jak někdo může tvrdit to druhé když nezkusil to naše? Přejede jí prsty ve vlasech a pramínek co jí padal přes obličej jí strčí za ucho.Pravda takže pokaždé, když se potkáme bude to nad alkoholem? Zasměje se. Přesněji řečeno nad sklenicí dobrého vína? Usměje se křivě a hraje si s jejími vlasy. Takže já jsem moc hot? Začne se smát a vrtit hlavou. Bože můj holka ty víš jak dostat chlapa do rozpaků co? Neořestává se smát, až se vysměje jen jí sjede pohledem. A viděla si sebe? Nepřestanu. Řekne s klidem a úsměv mu ze rtů nemizí ani když ho provokuje. Cucák měsíc ještě neměla protože chodila s debili, kteří jí nechtěli sníst. Takže neměla si ještě měsíc jo? Hmmm co to změnit? Usměje se a zacvaká dvakrát zuby a nadzvedne obočí na ní. Když se k němu nakrčí a začne ho okusovat jen zamručí a propne se v zádech. Kurva Kylie, nezlob Zamručí a přejede ji ve vlasech prsty schválně trochu zatahá. Fajn protoože mluvit teď fakticky nebudeme. Zavrčí a nepřestává jí líbat a vychutnávat si její horkou kůži. Oplácí jí trochu i její škádlení s okusováním. Zatím neudělám. Odpoví s uličnickým výrazem na tváři a než s eona může nadít ihned po její odpovědi se jí opět zmocní. Ale tentokrát ne divoce a rychle jako předtím spíš pomalu a pořádně si to vychutnává, ruce jí drží nad hlavou a nepřestává jí u toho líbat.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sun Jul 08, 2018 4:04 pm
Zasměje se tomu. A kde jsi byl ty? No? No? Vždycky při každým 'no' kývne hlavou pobaveně. Jo, ty taky nesnáším. Nejdřív ti řeknou, že se tě nepokusí změnit a jak jim na to kývneš, tak už do tebe ryjí a snaží se o to. Nad tímhle musí znovu protočit oči, protože to jinak ani nejde. Úplně ti rozumím. Vnímám to stejně. Pokýve hlavou a usměje se. Je ráda, že si zatím takhle pěkně rozumí. Trochu se mu otře tváří o ruku, když ji dává pramínek vlasů za ucho. Tak pokaždé to být nemusí, ale tak často by v tom být mohl. Zasměje se. Jo, věř že viděla. Uchechtne se. Ne, to neuděláš! Vypískne hned co zacvaká zubama. Přitáhne si deku a dá si jí kolem ramen, jenže jí to sklouzne na ramena, no ona to necítí a má za to, že si tím chrání krk. Hmm...Jenže to já ráda. Zavrní mu u hrudníku. Když ji zatahá, tak ho kousne trochu silněji, protože ho chce zase provokovat. Nikdy se toho nenabaží dostatek. Zasměje se nad tím. Moc nám to mluvení tedy nejde. Řekne pobaveně a nehty mu přejede po ramenou až k zápěstí. Občas se pod tím okusováním zavrtí a zahihňá se. Opovaž se. A Garantuji ti, že se ti zítra tvůj tým vysměje, protože budeš mít fialový celý krk, poškrábaný záda a pokousanej hrudník. Ušklíbne se na něj a zaryje mu trochu nehty do hrudníku a jedním tahem trochu poškrábe jako varování. Když se jí znovu zmocní, tak trhaně vydechne a poddá se mu. Tolikrát s nikým ještě nespala. Teď bude už určitě unavená dost na to, že jí bude stačit, aby jen ležela a usla pokud si nebudou povídat a nebo sedět, nebo tak něco. Užívá si, jak pomalu na to jde a tentokrát to není tak divoký a rychlý. Polibky mu oplácí a ruce tiskne ve svých.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sun Jul 08, 2018 4:26 pm
Kde? Pravděpodobě na jiném večírku než ty, princezno. Zasměje se s ní. Ne nejlepší jsou ti co říkají že tě změní a ve finále jsou první kdo to vzdá a zahnou s někým hned jak mají možnost, to jsou ty nejlepší z nejlěpších. Musel jsem se vždycky smát. Uchechte se když vidí její výraz. Je fajn potkat někoho kdo tohle má stejně. Zatím si rozumí samozřejmě, jediné co dělají je že mluví o tom jak nechtějí aby se jim někdo pletl do jejich stylu života a jsou jen sami dva. Co ale až se potkají někde jinakde a nebude to jen o nich dvou.  Usměje se na ní. Och jasné takže čato no dobře, jak si přeješ. Zasměje se nad ní a zavrtí hlavou. Ale udělám. Jsem totiž upír blýskající se na sluníčku. Zasmjě se jejímu ubohému pokusu se uchránit. Zamručí když cítí ýe ho kousla víc trochu a oklepe se z toho. PRostě to má rád, ale nechce vypadat jak debil zítra. A ty bys chtěla mluvit, já mám pocit že mluvíme docela dost. Usměje se. Já mám pocit že vynechám trénink. Zasměje se a zavrtí nad ní hlavou. Proč by měl být omezovaný v něčem co rád dělá kvůli něčemu co rád dělá, nebo si prostě jen vezme triko místo tílka tentokrát a vysprchuje se až doma. Vychutnává si její přítomnpost a to že ji dokázal zavřít pusu, teda téměř. Nepřestává a schválně prodlužuje její i svoje vyvrcholení dokud to není na spadnutí a nakonec přidá do divokého stavu, prostě si nemůže pomoct. Přisaje se ji na krk a dělá pořádný cucflek na druhé straně než byl ten předchozí. On ještě rekord nepokořil, jednou to z celou noc zvládl 7* s 3 různými ženami i když tehdy mu idiočtí spoluhráči hodili do pití kotvičník. Příjemná vzpomínka.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sun Jul 08, 2018 6:56 pm
Našpulí rty. To bude ono. To je teda smůla. Nebo spíš škoda. Zamrmlá a ohrne spodní ret. Tak takový jsem popravdě ještě nepotkala. Zasměje se a pokrčí rameny. Tak zase to nemusí být tak úplně často, nerada bych chodila stále s nějakým alkoholem v krvi po Seattlu a nebo se stala alkoholicky závislá. Uchechtne se. Jen se zasměje, když se oklepe. Přijde jí to dost vtipný. Já jsem taky upírka, měl by sis na mě dávat pozor. Zašklebí se na něj. Upírka co ráda kouše. Zazubí se a nehty mu znovu přejede po hrudníku až na břicho. Dobře, já už mlčím. Zachichotá se a rozcuchá mu vlasy. Rukama se drží za jeho ramena a opět mu nehty mučivě zarývá do zad za to, jak jí mučí on. Když se jí znovu přisaje na krk, tak zaskučí a snaží se ho odtáhnout. Ty..jeden..! Zakňučí a chytí se za krk, když se odtáhne, protože ji to tahá. Zaskuhrá a přetočí se na břicho. Hlavu si opře o polštář a zhluboka se nadechne. Zapře se lokty a vražedně se na něj podívá. Vrhne se mu kolem krku, pevně ho chytí, aby jí neodtáhl a udělá mu na krku další dva velký cucfleky. pak se sesune níž a kousne ho pořádně kousek vedle bradavky. Nakonec se na něj ušklíbne i když jí koutky cukají do úsměvu, otočí se zády a masíruje si krk, protože jí to tahá.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sun Jul 08, 2018 7:09 pm
Nepotkala? Tak to máš asi štěstí já na ně mám poslední dobou kliku a to jsou teprve třešničky na dortu. Směje se a vrtí hlavou, její poznámku ignoruje předchozí. Plánuješ mě vídat tak často abys uvažovala nad tím že by se z tebe mohla stát alkoholička? Zasměje se. Oooooch takže to by neměl být problm s tím že nezestárneš. Rýpne si dost hnusně ale musel. Heeeej, Nech moje vlasy ďáblice. Směje se a chytne ji zápěstí. Zamručí kdyyž cítí její nehty jako jehly co se zabodávají do ramen. Když se odtahuje ještě jí jemně přejede jazykem po krku až k ušnímu lalůčku a jemně ji kousne. Jo jsem jen jeden. Zasměje se, nechá ji aby se přetočila ale zůstává nad ní napřímený v kliku. Začne se smát když cítí jak se na něj vrhla a nechá se přece jen nemá cenu s tím bojovat, zaslouží si to. Téměř tiše zasténá když cítí její zuby kousek od bradavky a zavrtí nad ní hlavou. Přejede jí rukou po zádech od hýždí po krk a pohladí ji po něm. Víš že jsme to dělali celou noc a už je poledne druhého dne? Uchechtne se. Vážně s tebou ztrácím pojem o čase. Usměje se a políbí jí na lopatku. Asi žádný trénink dneska nebude, krom toho ještě musím něco zařídit. Líbá jí po lopatce a hladí po boku. Přál bych si mít nmožnost tu zůstat celý zbytek dne a abys ty mohla zůstat taky ale... odmlčí se... bohužel to nejde. Doufám že to chápeš.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sun Jul 08, 2018 7:25 pm
Já jsem vážně nikoho takovýho nepotkala. Pokrčí rameny. Co já vím, jak často mi zavoláš nebo budeš chtít, aby jsme se vídali. Zasměje se. Protože jestli si budeme psát pokaždé, když dostaneme chuť, tak to rovnou od sebe nemusíme odcházet. Uchechtne se a zatřese hlavou. No jistě. Já nikdy nezestárnu. Odkýve mu to, jen nad nim protočí oči. Vážně si je tímhle stylem za chvíli vykroutí. Jenže ono to nejde. Musím se jich dotýkat. Zasměje se a nechá ho, aby ji držel zápěstí. Ještě, že vás není víc. Uchechtne se. Taky že má štěstí, že se nechal, jinak by ho to bolelo ještě víc. Ona není ten typ tý hodný slečinky, co neškrábe, nekouše a ani nedělá cucáky. Spokojeně se uculí, když je k němu otočená zády. Když znovu ucítí na sobě jeho dotek, tak se zhluboka nadechne a vydechne. Šimrá jí to, proto jí naskočí husina. Cože jsme? Dojde jí to, až když řekne, že dneska nejspíš nepůjde na trénink a pohladí jí po boku. Lekne se a posadí se na posteli s peřinou přitisknutou k tělu. Jo to je v pohodě. Dneska je ples na který je pozvaná a ještě nemá vyzvednuté šaty a ani domluvený účes, to měla řešit až dneska. Vyskočí z postele a rychle si najde věci, který si na sebe nasadí. Nandá si i boty na podpatku a dojde k němu. Mezitím si cestou opíše telefonní číslo do mobilu. Prozvoní ho a usměje se na něj. Uteklo to moc rychle, taky mam trochu zařizování dneska. Musím jít. Posadí se na postel na jeho straně, natáhne se a pořádně ho políbí. Tak zatím. Puso. Zasměje se a přejede mu po jednom z cucfleků. Pa. Rozloučí se a mávne na něj ještě rukou než odejde ze dveří ložnice. Pak se vytratí z bytu a chytne si taxíka rovnou domů.
Alexander J. Duffy
Alexander J. Duffy
Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 28. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jan 05, 2019 9:06 pm
Jen si užívá její reakce a to jak ji má vlastně pod palcem a může si s ní dělat co se mu zlíbí, to je fajn a komu by se to nelíbilo mít někoho, na kom je vidět že o vás stojí, ačkoliv on není vždy ten typ, kterému by se to zamlouvalo . Ale jo přece jen si myslím,že bys mě chvíli unesla. Asi bychom skončili hodně rychle na zemi, ale chvilku bys to zvládla. Uchechtne se a pokrčí nad ní rameny, on si s tím hlavu nedělá prostě děje se co se děje. Nohy máš já vím. A hezký. To neznamená, že tě neponesu jako princeznu, kterou seš. Usměje se na ni upřímně a pokračuje s ní v náručí. DOnese ji až k sobě do bytu, kde ji postaví na zem. Hele jen běž, donesu ti nějaký moje oblečení na převlečení, ať nejsi v tom mokrým z venku. Plácne ji jemně po zadku a popožene ke koupelně zatímco on jde do skříně pro věci pro ní. Sám se v mezičase převlíkne a nalije si skleničku skotské.
Kylie Brennan
Kylie Brennan
Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 22. 06. 18

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Sat Jan 05, 2019 9:25 pm
Vidí to na něm. Ale tak když mu to dělá dobře, tak proč ne. Jsou to její přirozené reakce, na nic si nehraje. To máš pravdu. Zasměje se a kývne hlavou. Už to úplně vidím. Řekne pobaveně a sleduje ho. Začervená se trochu, když ji zalichotí. To je od tebe vážně krásný. Moc kluků přezdívky nepoužívá. Vydechne trochu zasněně. Je to pravda. Většinou to bylo zlato nebo nějaký zkrácení jejího jména nebo nějaká lásko i když to ani láska pořádná nebyla a on ji teď oslovuje tak krásně. Jen tak se to nevidí. Když už stojí na nohou, tak se zuje a jde víc do bytu. Dobře, dobře. Už jdu. Řekne a jen se zahihňá, když ji plácne. Ani jí to moc už nepřijde. Jde do koupelny.Svleče se do spodního prádla a čeká až ji tam donese to oblečení. Rozpustí si vlasy, prohrábne si je a jde k zrcadlu, aby se přesvědčila o tom jestli nevypadá jako nějaké mega strašidlo. Sice jí říkal, že půjde do sprchy až k němu dojdou, ale neví jestli to myslel vážně nebo ne, proto se zatím trochu upravuje v zrcadle než dojde zpátky.
Sponsored content

Byt Alexandra J. Duffyho - Stránka 2 Empty Re: Byt Alexandra J. Duffyho

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru